Duyurular

Python Eğitimi

Günümüzde kullanım yoğunluğu en başta gelen Python dili nesne yönelimli, birimsel ve etkileşimi yüksek bir dildir. Bu sebeple diğer dillere göre öğrenimi ve uygulanması daha hızlı olan Python ile kariyerinize yeni bir yön verme zamanı.

Python sizlere ihtiyaç sorumlu olduğunuz projelerde az sayıda kod satırı ile programlama yaparak zaman tasarrufu sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz pek çok bileşen dilin içinde size hazır olarak sunulmaktadır. Basit söz dizimine sahip olan Python’un her platformda çalışabilmesi onun kullanıcı sayısını arttırmaktadır.

Python için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir? 

Diğer dillere göre öğrenim kolaylığı sağlayan Python eğitimlerini katılmak için temel algoritma bilgisine sahip olmanız yeterlidir.

Python Kursuna Kimler Katılmalıdır? 

Diğer tüm platformda çalışabilmesi nedeniyle geniş bir alanda kullanım kolaylığı Pyhton eğitimlerine yeni bir dil öğrenmek isteyen, yazılım becerilerini geliştimek isteyen, sistem yönetimi ve bilgi güvenliği alanında çalışan, veri analizleri yapan, bilimsel ve akademik çalışmalar yürüten, web uygulamaları geliştiren, büyük veritabanlarını yöneten, machne learning ve yapay zeka projelerinde yer alan, makine programlaması yapan herkes katılabilir.

Python Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

Çalışma alanını genişletmek isteyen ve günümüzün ve geleceğin IT teknolojilerine konusunda geri kalmamak isteyenler python konusunda kendilerini geliştirmelidirler. Gelecek kariyerlerine, bilgi güvenliği, savunma sanayi, yapay zeka uygulamları alanında devam etmek isteyen adayların Python kullanabilmesi kendilerine yeni kariyer planları açacaktır.

Python Kursunu Neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde Almalıyım?

Bilişim Eğitim Merkezi;  20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur. 

Bilişim Eğitim Merkezi;  20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.  Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Eğitimlerde sektörün yenilikleri her zaman takip edilerek, programların en güncel sürümleri Öğretme Garantisi ile kullanılır. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahiptir. Veri Raporlama ve İş Zekası
Kadıköy şubesi
Haftasonu

AutoCAD, Revit, 3ds Max , CCNA (Cisco Certified Network Associate) Eğitimi Kursu, CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi, Ethical Hacking (Hacker) Eğitimi Kursu, CCNA Security Eğitimi, CCNP Security Eğitimi, CCIE Eğitimi
İstanbul | Kurumsal şubesi
Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu