Duyurular

Eğitiminize bir destek de bizden!


Eğitiminize bir destek de bizden! 


Eğitiminizi, size özel %20 indirimle veya 1 KUR İngilizce kursuyla destekliyoruz!


Öğrenmenin Hibrit+ Yolu Bilişim Eğitim Merkezi'nde!

Hayalini kurduğunuz mesleğe Bilişim Eğitim Merkezi’nde alanında tecrübeli ve uzman, sektörün içinden gelen eğitmenlerimiz bünyesinde eğitim alarak alanınızda uzmanlaşabilir ve mesleğinize kavuşma yolunda çok büyük bir adım atabilirsiniz.


En büyük yatırımın kişinin kariyerine yapılan olduğunun farkında olan ve Microsoft, Adobe, Autodesk gibi dev yazılım üreticileri başta olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4 CAD, CISCO, Nebim gibi dünya devlerinin Türkiye’deki Yetkili Eğitim Merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi, kursiyerlerine daha iyi bir geleceğin temellerinin atılacağı eğitimler veriyor.


Güncellenen içerikleriyle; Sistem, Network, Yazılım, Grafik Tasarım,  Web Tasarım, Dijital Pazarlama, Microsoft Office, 3D Animasyon, Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans, Oyun Geliştirme ya da akademik eğitim düzeyindeki İç Mimari ve Dekorasyon eğitimlerinden birine karar vererek formu doldurup indirimlerden yararlanmanın tam zamanı!

Türkiye'nin uluslararası partneri ve yetkinliği en fazla olan eğitim kurumu Bilişim Eğitim Merkezi'nin tasarlamış olduğu Kariyer Plus eğitimleriyle; Mimari, İnşaat, Makine, Harita, Tasarım ve Elektrik Plus eğitimleri ile bu alanlarda uzmanlaşmak isteyen kişilere 360 derece eğitim hizmeti verilerek; kursiyerler, uluslararası geçerli Autodesk, Adobe, Microsoft, Cisco, Sta4-CAD sertifikalarıyla belgelendiriliyor.


Bilişim Eğitim Merkezi Öğretme Garantisi Sunar! 

Garanti Bizden Öğrenmek Sizden!

Bilişim Eğitim Merkezi’nde herhangi bir eğitime kayıt yaptırmış olan kursiyerlerimiz eğitimin hedefi doğrultusunda eğitim sonunda sınavı geçememiş ise aynı eğitimi tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahip olmaktadır. Hatta sınavda başarılı olsa dahi kursiyer eğitim sonunda kendisini eksik hissetmesi halinde aynı eğitimi tekrar ücretsiz alabilmektedir. Bu garanti için sadece kursiyerin %90 eğitime devam etmiş olması gerekmektedir.


Partnerlerimiz

Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinliklerle eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun olan kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkânı sunan eğitim merkezidir. Bilişim Eğitim Merkezi eğitimini vermiş olduğu yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4CAD , Nebim gibi ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet sunmaktayız.


Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Hemen Başvurun!

iOS Uygulama Geliştirme, Java Yazılım Uzmanlığı , Python, Yazılım Uzmanlığı (MCSD)
Kadıköy şubesi
Hafta içi gündüz

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2023 Bilişim Eğitim Grubu