Duyurular

Veri Raporlama ve İş Zekası Eğitimi

Gerekli Ön Bilgi

Çağın gerekliliği olarak iş dünyasında ve bireysel alandaki faaliyetilerin tamamının elektronik ortamda takip edildiği MS Office dünyasının bir adım ötesinde artık kullanılması gereken önemli konu olan veri raporlama teknikleri ve iş zekası, kullanılması gereken en önemli araçlar haline gelmiştir.

Eğitime katılmak isteyen bireylerin orta düzey seviyede MS Excel kullanması zorunludur.

Kimler Katılmalı?

MS Office programlarını etkin kullanan fakat iş analizlerini ve raporlarını kısmında daha etkin, net, kesin sonuçlar üretmek isteyerek ve bu sonuçları daha dinamik ve efektif görseller ile sunmak isteyen herkesin katılabileceği bir eğitimdir.

Zamanı etkin kullanmak, bilgi akışını ve iletişimi hızlandırmak, verimli analizler yapmak ve bu analizleri görsel olarak etkili biçimde raporlamak veya mükemmel bir sunum haline dönüştürmek isteyen herkes bu eğitimlere katılmalıdır.

·  Veri Analizi Uzmanları

·  İş Analizi Uzmanları

·  İş Zekası/Raporlama Uzmanları

·  Proje Yöneticileri

·  Yazılım Geliştiriciler

·  Öğrenciler

Kariyerinize Katkıları

Eğitimin sonunda, katılımcıların iş zekası, veri ambarları, akıllı sistemler ve tipik bir analist/veri madenciliği döngüsünü yönetmek için uygulama da dahil olmak üzere önemli teorik ve pratik alanda uzmanlaşacakladır. Katılımcılar gelecekte kurumsal iş zekası sistemleri geliştirme ekip üyesi olarak çalışma imkanı bulacaklardır. Aynı zamanda daha fazla araştırma, yapay zeka, veri madenciliği, bilgisayar bilimi ve diğer uygulama alanlarında önemli yazılım geliştirme gerektiren alanlarda içinde temel seviye oluşturacaklardır.

Eğitimin Konu Başlıkları

-  Excel’de Uzmanlık

-  İş Zekası (BI)

-  Raporlama Teknikleri (Dashboard)

-  Power BI

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2023 Bilişim Eğitim Grubu