Duyurular

Yazılım, Sistem ve ERP Eğitimlerinde %100 Burs Fırsatı!

Teknoloji çağına girilmesiyle, bilişimin etkilerini hayatın her alanında görmek mümkün oluyor. Özellikle son yıllarda en güncel teknolojinin bile ışık hızıyla yayılması ve kısa periyotta eskimesi ile birlikte, tüm şirketler yüzlerini teknoloji ve bilişime dönüyor. Bu da şirketlerin bilişim alanında kalifiye eleman aramasına yol açıyor. 


Bilişim Eğitim Merkezi ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, işkur'un ortak düzenlediği "Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme Projesinde" %100 Burslu eğitimler devam ediyor.


Pandemi döneminde çalışmaya ara vermeden büyüyerek devam eden sektörlerden birisi de Bilişim olmuştur. Günümüz iş dünyasında bilişim sektöründe çalışan personele olan ihtiyaç artarak devam etmektedir. Bilişim Eğitim Merkezi, ülkemizle paralel tüm dünyada artan nitelikli bilişim iş gücü açığını deneyimli eğitmen kadrosuyla 1999 yılından bugüne Gelecek Bilişim’de! Mottosuyla sürdürmektedir.  Bilişim Eğitim Merkezi 2015 yılından bugüne Nitelikli Bilişim Uzmanı Projelerinde yer alarak bilişim sektörüne %86 istihdam, işe yerleştirme oranıyla bu alanda ki tecrübesini 2022 yılında da katılımcılarla paylaşmak üzere hazırdır. 


Eğitim sonunda kursiyerler, MEB Sertifikası ile Microsoft’un Uluslararası geçerli sertifika sınavına ücretsiz olarak katılma hakkı elde edeceklerdir.


Sektörün nitelikli bilişim çalışanı ihtiyacını karşılayabilmek ve gençlere istihdam yaratabilmek amacıyla, Microsoft'un en üst seviyede yetkili eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi; yoğun talep gören Yazılım (Web ve Mobil Programlama), Sistem (Sistem Ve Ağ Yönetimi) ve Kurumsal Kaynak Planlama ve Veri Analizi (ERP) eğitimlerinde 2022 yılı için geçerli olan %100 burs fırsatı sunuyor.


Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme Projesi’nde Yazılım (Web ve Mobil Programlama) / Sistem ve Ağ Yönetimi / ERP Eğitimleri Başvuru Koşulları


Sınırlı sayıdaki 2023 yılı İşkur destekli %100 burs fırsatı başvuru koşulları ise aşağıdaki gibidir;

•35 yaşının doldurmamış olmak,

•Eğitim süresince herhangi bir işte çalışmıyor olmak,

•Bilişim teknolojileri alanında lisans veya ön lisans mezunu olmak ya da diğer lisans bölümlerinin sayısal bölümlerinden (fizik, kimya, biyoloji, matematik, istatistik, uçak teknolojisi, mühendislik bölümleri vb. sayısal alanlar/bölümler) mezun olmak, ayrıca Kurumsal Kaynak Planlaması ve Veri Analizi (ERP) programı için Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Toplum Bilimleri Fakültesi vb. fakültelerin muhasebe veya finansman derslerinin verildiği bölümlerin lisans bölümlerinden mezun olmak,

•Eğitimler hafta içi verilecektir.

•Eğitime %100 katılım gereklidir. 

•Geçmiş yıllarda (2015 – 2021) İşkur’ un düzenlediği Nitelikli Bilişim Uzmanı eğitimlerini katılmamış olmak.


Uluslararası yetkinliği en fazla eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim merkezi; çağı yakalamak ya da teknolojiyi kariyer fırsatına dönüştürmek isteyen ve bu koşulları sağlayan tüm bireylerin katılımlarını bekliyor. 


Hemen başvurun, sınırlı sayıdaki kontenjanlar arasından yerinizi ayırtın.


Başvuru yapmak için tıklayın.


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2023 Bilişim Eğitim Grubu