Duyurular

Yazılım (Web ve Mobil Programlama), Sistem (Sistem ve Ağ Yönetimi) ve Kurumsal Kaynak Planlama ve Veri Analizi (ERP) Eğitimlerinde %100 Burs Fırsatı!

Teknoloji çağına girilmesiyle, bilişimin etkilerini hayatın her alanında görmek mümkün oluyor. Özellikle son yıllarda en güncel teknolojinin bile ışık hızıyla yayılması ve kısa periyotta eskimesi ile birlikte, tüm şirketler yüzlerini teknoloji ve bilişime dönüyor. Bu da şirketlerin bilişim alanında kalifiye eleman aramasına yol açıyor. 


Sektörün nitelikli bilişim çalışanı ihtiyacını karşılayabilmek ve gençlere istihdam yaratabilmek amacıyla, Microsoft'un en üst seviyede yetkili eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi; yoğun talep gören Yazılım (Web ve Mobil Programlama), Sistem (Sistem Ve Ağ Yönetimi) ve Kurumsal Kaynak Planlama ve Veri Analizi (ERP) eğitimlerinde 2021 yılı için geçerli olan %100 burs fırsatı sunuyor.

  

İşkur Yazılım / Sistem / ERP Eğitimleri Başvuru Koşulları


Sınırlı sayıdaki 2021 yılı için %100 burs fırsatı başvuru koşulları ise aşağıdaki gibidir;

- 35 yaşının doldurmamış olmak,

- Eğitim esnasında herhangi bir işte çalışmıyor olmak,

- Bilişim teknolojileri alanında lisans veya ön lisans mezunu olmak ya da diğer lisans bölümlerinin sayısal bölümlerinden (fizik, kimya, biyoloji, matematik, istatistik, uçak teknolojisi, mühendislik bölümleri vb. sayısal alanlar/bölümler) mezun olmak, ayrıca Kurumsal Kaynak Planlaması ve Veri Analizi (ERP) programı için Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Toplum Bilimleri Fakültesi vb. fakültelerin muhasebe veya finansman derslerinin verildiği bölümlerin lisans bölümlerinden mezun olmak

- Eğitimler hafta içi verilecektir.

- Eğitime %100 katılım mecburidir. 

- Geçmiş yıllarda (2015 – 2020) İşkur’un düzenlediği Nitelikli Bilişim Uzmanı eğitimlerini tamamlamamış olmak.


Uluslararası yetkinliği en fazla eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim merkezi; çağı yakalamak ya da teknolojiyi kariyer fırsatına dönüştürmek isteyen ve bu koşulları sağlayan tüm bireylerin katılımlarını bekliyor. Hemen başvurun, sınırlı sayıdaki kontenjanlar arasından yerinizi ayırtın.

Başvuru yapmak için tıklayın.Sanallaştırma
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam
Eğitimin içeriği ve ücreti hakkında bilgi alabilir miyim? Eğitimler kısmında aşağıya inemiyorum. Autodesk Maya eğitimine katılmak istiyorum.


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi