Kampanyalar

Yazılım, Sistem ve ERP Eğitimlerinde %100 Burs Fırsatı!

Bilişim Eğitim Merkezi - İŞKUR Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme Projesi’nde Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Eğitimleri Başlıyor!


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve İŞKUR Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme Projesine, Bilişim Eğitim Merkezi olarak sunduğumuz %100 Burslu eğitim desteği devam ediyor!


İçinde bulunduğumuz dijitalleşme çağında bilişim teknolojileri nitelikli personel ihtiyacı her geçen gün katlanarak artmaktadır. Kariyerlerini yazılım, network, veri bilimi, yapay zeka, bulut bilişim, bilgi güvenliği ve ERP alanlarında planlayan adaylar geleceğin meslekleri çatısı altında sayısız fırsattan faydalanacaklardır.


Tam 28 yıl önce "Gelecek Bilişim’de!" mottosuyla yola çıkan Bilişim Eğitim Merkezi, sektör deneyimli eğitmen kadrosu, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanabileceğiniz eğitim imkanları ve %90 a varan işe yerleştirme oranıyla ülkemizin her bir köşesine nitelikli bilişim uzmanı yetiştirmek için sağladığı %100 Burslu eğitim desteğine devam ediyor.


Eğitim sonunda kursiyerler, MEB Sertifikası ile Microsoft’un Uluslararası geçerli sertifika sınavına ücretsiz olarak katılma hakkı elde edeceklerdir.

Başvuru Koşulları

•35 yaşını doldurmamış olmak,

•Eğitim süresince herhangi bir işte çalışmıyor olmak,

•Bilişim teknolojileri alanında lisans veya ön lisans mezunu olmak ya da diğer lisans bölümlerinin sayısal bölümlerinden (fizik, kimya, biyoloji, matematik, istatistik, uçak teknolojisi, mühendislik bölümleri vb. sayısal alanlar/bölümler) mezun olmak, ayrıca Kurumsal Kaynak Planlaması ve Veri Analizi (ERP) programı için Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Toplum Bilimleri Fakültesi vb. fakültelerin muhasebe veya finansman derslerinin verildiği bölümlerin lisans bölümlerinden mezun olmak,

•Eğitimler hafta içi verilecektir.

•Eğitime %100 katılım gereklidir. 

•Geçmiş yıllarda (2015 – 2022) işkur’ un düzenlediği Nitelikli Bilişim Uzmanı eğitimlerini katılmamış olmak.


Başvurmak için tıklayınız.

Veri Raporlama ve İş Zekası
Kadıköy şubesi
Haftasonu

AutoCAD, Revit, 3ds Max , CCNA (Cisco Certified Network Associate) Eğitimi Kursu, CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi, Ethical Hacking (Hacker) Eğitimi Kursu, CCNA Security Eğitimi, CCNP Security Eğitimi, CCIE Eğitimi
İstanbul | Kurumsal şubesi
Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu